sebesinfo, stiri sebes, informatii sebes

Acasă » Administrație » Lista completă cu preşedinţii și locțiitorii birourilor electorale ale secţiilor de votare din Alba, la alegerile parlamentare

Lista completă cu preşedinţii și locțiitorii birourilor electorale ale secţiilor de votare din Alba, la alegerile parlamentare

Publicat în 22.11.2012 la ora 13:38

În ședința publică desfășurată la Tribunalul Alba, preşedinţii birourilor electorale ale secţiilor de votare şi locţiitorii acestora, organizate în judeţul Alba cu ocazia alegerilor parlamentare ce vor avea loc în data 9 decembrie 2012, au fost desemnați astăzi, 22 noiembrie, prin tragere la sorți.

Tragerea la sorţi a fost efectuată de doamna judecător Cornelia Mureşan, preşedintele Tribunalului Alba asistată de doamna Alexandrina Bişboacă prim-grefier la Tribunalul Alba.

Din partea Instituţiei Prefectului – judeţul Alba au participat: Chirilă Crina, Cazacu Ovidiu, Martin Angela, Popa Marius, Fulea Codruţa, Crăciun Corneliu, Mera Nicolae, Untea Dan. La şedinţă au participat reprezentanţi ai partidelor politice, precum şi cetăţeni.

Desemnarea s-a făcut prin tragere la sorţi din: lista magistraţilor întocmită de către preşedintele Tribunalului Alba; lista cu jurişti care nu fac parte din niciun partid politic şi din nicio organizaţie a cetăţenilor aparţinând minorităţilor naţionale care participă la alegeri şi nu sunt rude până la gradul al patrulea cu niciunul dintre candidaţi întocmită de către prefect, împreună cu preşedintele tribunalului; lista cu alte persoane cu o reputaţie bună în localitate care nu fac parte din niciun partid politic şi din nicio organizaţie a cetăţenilor aparţinând minorităţilor naţionale care participă la alegeri şi care nu sunt rude până la gradul al patrulea cu niciunul dintre candidaţi întocmită de către prefect, cu avizul Autorităţii Electorale Permanente.

În urma tragerii la sorţi au fost desemnate în funcţiile de preşedinţi respectiv locţiitori ai preşedinţilor la birourile electorale ale secţiilor de votare persoanele de mai jos:

*Alba Iulia

Secția de votare nr.1: BOTA ADRIAN FLORIN (președinte); GIURGIU AURELIAN (locțiilor)

Secția de votare nr.2: SIMA CĂTĂLIN; SACOTĂ AURORA SIMONA

Secția de votare nr.3: SACOTĂ ALINA VIOLETA; UDREA TUDOR IONUŢ

Secția de votare nr.4: SIMINA MARIA DORINA; BUCUR DENISA

Secția de votare nr.5: POPA MONICA MANUELA; VASIU GABRIEL IOAN

Secția de votare nr.6: MUNTEAN LAURA NUŞICA; SABO IOAN

Secția de votare nr.7: GABRA PAULA RAMONA; MANIU CRISTINA

Secția de votare nr.8: CRĂCIUNEAN FLORICA; DREGHICIU CORNELIA

Secția de votare nr.9: HANEŞ MARIA; DRAGOMIR VIORELA

Secția de votare nr.10: NICULEASĂ SIMONA ADELINA; OPREAN IOANA ANDREEA

Secția de votare nr.11: PUŞCAŞ NICOLETA GIURGIU; ANDREEA CRISTINA

Alba Iulia

Secția de votare nr.12: SOOS ANA MARIA; ANGHEL IOAN

Secția de votare nr.13: SECĂREANU SMARANDA; DELIA LUPEAN MARIA

Secția de votare nr.14: MANOLACHE LILIANA DANIELA; CULDA ELENA

Secția de votare nr.15: DUMITRU SIMONA ALINA; PĂCURAR IOAN MARIUS

Secția de votare nr.16: CHIROŞCĂ OVIDIU MIHAI; SALADE DORU

Secția de votare nr.17: VASIU DANIEL; TĂTAR CRISTINA

Secția de votare nr.18: POTOPEA DANA; POPA CRISTIAN ILIE

Secția de votare nr.19: ŞANDTU MIHAI HORIA; OARGA IOAN

Secția de votare nr.20: MOLODEŢ VALERIA; TOMA ADRIANA CAMELIA

Secția de votare nr.21: GOŢIA CRISTIAN IOAN; CIUGUDEAN AURICA

Secția de votare nr.22: VASILE DANIEL; SULAREA MARIA

Secția de votare nr.23: CHIRILĂ VICTORIA MIHAELA; BRICIU MARIA

Secția de votare nr.24 MÂNDROC IOAN OVIDIU; RADU ADRIANA

Secția de votare nr.25: RUSU ROMANA MARIA; MAN ANDREEA LORENA

Secția de votare nr.26: CRIŞAN ANDREEA; VĂRZARU LUCICA FELICIA

Secția de votare nr.27: BOUNEGRU ANAMARIA; CIULEA GEORGETA DELIA

Secția de votare nr.28: HORJA GHEORGHE; BABIN ANDREEA MARIA

Secția de votare nr.29: STOIA GHEORGHE VIOREL; POPA EUDOCHIA

Secția de votare nr.30: RĂHĂIAN IOANA ELISABET;A STANCIU ELENA CORNELIA

Secția de votare nr.31: LUNGOCIU IOAN MARIUS; ONOFREI ANNA MARIA

Secția de votare nr.32: CROITORU BOGDAN; CIORUŢA MIHAELA LILIANA

Secția de votare nr.33: TOMA ANA MARIA; BERGHEAN NICOLETA MANUELA

Secția de votare nr.34: ROCA MARIA LAVINIA; MANTEA EDITH ISABELA

Secția de votare nr.35: CRISTEA ELENA MARIA; NICOARĂ NICOLETA

Secția de votare nr.36: LĂNCRĂNJAN MANUELA; PRECUP ANUŢA MIHAELA

Secția de votare nr.37: CORDON DELIA CRISATINA; DREGHICI VASILE

Secția de votare nr.38: BRAN ANA DANIELA; GAVRILĂ CORNELIA

Secția de votare nr.39: RUSU CĂTĂLINA GABRIELA; JIREDEA VIOLETA

Secția de votare nr.40: ANGHEL FLORIN VALENTIN; IANCU ELVIRA

Secția de votare nr.41: FILIP GABRIELA SIMONA; AVRAM DORINA

Secția de votare nr.42: RADU MIHAELA ŞTEFANIA; MUŢ MARIA

Secția de votare nr.43: CRĂCIUN AMELIA SABINA; BUGNAR LILIANA DANA

Secția de votare nr.44: CIOTLĂUŞ CORNEL BERA; RAMONA CRISTINA

Secția de votare nr.45: PITACĂ OCTAVIAN FILIPESCU; CARMEN MARIA

Secția de votare nr.46: VLONGA DRAGOMIR MARICA; ROXANA MARIA

Secția de votare nr.47: CIOANCĂ LOREDANA MONICA; STOIA ELVIRA

Secția de votare nr.48: MIRCEA IONELA SIMONA; POP MONICA ZORIŢA

Secția de votare nr.49: COSTEA MONICA CRISTINA; POP CRINELA CĂTĂLINA

Secția de votare nr.50: FILIP ADRIANA IOANA; HORJA EUFIMIA IULIANA

*Aiud

Secția de votare nr.51: TURZAI IOANA TEODORA; NISTOR HORIA

Secția de votare nr.52: SIMA COSMIN FLORIN; OCNEAN DELIA

Secția de votare nr.53: NICULA LUCIAN DANCIU; FLORENTINA VASILENA

Secția de votare nr.54: VOICAN MARIVIU VASILE; JURJU DANIELA

Secția de votare nr.55: ŢON NICOLAE; SZEKELY ELENA

Secția de votare nr.56: CIPCIGAN PATRICIA TATIANA; CIORTEA MARIŢA

Secția de votare nr.57: CRĂCIUN SIMONA FELICIA; CAIZER DANIELA

Secția de votare nr.58: ŢĂLNAR AIDA SUHIOVERSCHI; MARIA CRINA

Secția de votare nr.59: IONESCU TEODORA MARIANA; BOGDAN VASILE

Secția de votare nr.60: DANCIU MIRCEA SORIN DUMITRIU; GRIGORIŢĂ DANA OCTAVIA

Secția de votare nr.61: COSTAN CAMELIA OTILIA; ONIŞOR ROZALIA

Secția de votare nr.62: IRIMIE SIMINA CLAUDIA; NEGRU AURICA ILEANA

Secția de votare nr.63: HAN LOREDANA; CHIOREANU MIHAELA GABRIELA

Secția de votare nr.64: MANEA ELISABETA; AVRAM IOAN ADRIAN

Secția de votare nr.65: SASU DORIN; MOGA VALERICA

Secția de votare nr.66: CIORTEA GHEORGHE; CHINDEA MIHAELA

Secția de votare nr.67: MAN ANTOANETA; DENISA LAZĂR ELISABETA

Secția de votare nr.68: GHIŢĂ NICU; HAN TRAIAN

Secția de votare nr.69: CREŢA DANIELA; MOGA RADU

Secția de votare nr.70: FIRU MEDA; IACOB MARIA

Secția de votare nr.71: ION SEBASTIAN CIPRIAN; BARBU CRISTINA

Secția de votare nr.72: GAIER DIANA SIMONA; STAN ADELA SABINA

Secția de votare nr.73: BOCA SILVIU ANTON; COVACS IBOLYA

Secția de votare nr.74: SÎNTOMA MARIA; AVRAM HORIA

*Blaj

Secția de votare nr.75: BERGHIAN CAMELIA; PINCA GHEORGHE

Secția de votare nr.76: GIZDAVU DIANA ANA; OLTEAN CLAUDIA FLORINELA

Secția de votare nr.77: CERGHIZAN CAMELIA OLIMPIA; BÂRSAN VIORICA

Secția de votare nr.78: SPĂTĂCEAN CARMEN; BĂRBAT ANCA IOANA

Secția de votare nr.79: VAIDA MARIA CAMELIA; LEACH FLORIN EUGEN

Secția de votare nr.80: ŞTEFĂNESCU SERGIU ION; CÎMPEAN EMILIA DOINA

Secția de votare nr.81: DRĂGHIŢĂ TUŢU OVIDIU; MIHU VIORICA

Secția de votare nr.82: MIHU – BOCAI DANA CRISTINA; MIHU IONEL

Secția de votare nr.83: ALDEA TOADER IACOB; MIHĂESCU ANDRA LICINIA

Secția de votare nr.84: DRĂGHICIOIU PETRU; MEGIEŞAN OVIDIU VIRGIL

Secția de votare nr.85: MEGIEŞAN GABRIELA MARIA; MOLDOVAN CAMELIA

Secția de votare nr.86: GROZA GERGETA ADELA; STOICA GABRIEL – GAVRILĂ

Secția de votare nr.87: BUCUR ROZALIA; RAŢIU ELENA

Secția de votare nr.88: BORŞOI MARIA; MIHU MARIA MIHAELA

Secția de votare nr.89: RADU SILVIA; ALDEA FLORENTINA GABRIELA

Secția de votare nr.90: PUPĂZĂ LODOVICA; MĂRGINEAN SIMONA

Secția de votare nr.91: POPA ELENA MARIA; CRISTEIAN LUCIAN MARIUS

*Sebeş

Secția de votare nr.92: DRĂGOIU VASILE; SABĂU MIHAELA

Secția de votare nr.93: FILIMON NICOLAE MARIUS; ANDRICI DANIEL

Secția de votare nr.94: STRICATU MARIANA; VOICULESCU COSMINA RALUCA

Secția de votare nr.95: ROTARU ANGELA FOFELDEA; MIRCEA NICOLETA IOANA

Secția de votare nr.96: GRIGOR FLORIN IONUŢ; DAVID NICULINA LUMINIŢA

Secția de votare nr.97: MUNTEANU DANIELA; TĂRÂŢĂ CAMELIA

Secția de votare nr.98: CONSTANTINESCU LILIANA; MUNTEANU LILIANA MARIA

Secția de votare nr.99: PÂRVU MIRELA MONICA; MICU MINERVA

Secția de votare nr.100: DRĂGOI NICOLAE LAZĂR IOAN

Secția de votare nr.101: IRIMIE NICOLETA SIMONA; CRĂCIUNESCU ANA

Secția de votare nr.102: ORDEAN-IOVUŢA MIRCEA; SUCIU DORICA

Secția de votare nr.103: RĂCEANU CONSTANTIN; VULCU PETRU

Secția de votare nr.104: BOTA MIHAELA DĂNILĂ; VASILE DAN

Secția de votare nr.105: SALĂU MARIANA FLORINA; PÂRVU SĂNDIŢA

Secția de votare nr.106: ADAM MIOARA; LUCA NICOLAE

Secția de votare nr.107: DINU ION COTRUŞ; FELICIA IOLEANA

Secția de votare nr.108: FILIP ADINA SIMINA; CIUCĂ SIMONA DORINA

Secția de votare nr.109: ANDREIU AURORA; SALĂU NICOLAE

Secția de votare nr.110: GROZA SORIN; IOVUŢA SANDA

Secția de votare nr.111: LAZĂR MARIA; FILIP IOAN

*Abrud

Secția de votare nr.112: TOMUŞ ŞTEFAN; COSTEA RODICA

Secția de votare nr.113: BOGDAN LIVIU; DEOANCĂ RADU ILIE

Secția de votare nr.114: FURDUI SORINA DANIELA; FELEA AUGUSTA MARIANA

Secția de votare nr.115: SPIŢĂ PETRICĂ; FELEA ALEXANDRINA

*Baia de Arieş

Secția de votare nr.116: ŞTEFĂNUŢ EMILIAN; HĂDĂRUGĂ RODICA ANIŢA

Secția de votare nr.117: HARDA NICOLAE; BONDRIC ADRIANA MARIA

Secția de votare nr.118: BOLDAŞ DANIEL FELICIAN; ŞTEFĂNUŢ DANIELA MARIA

Secția de votare nr.119: ALB MARIA SILVIA; PRAŢA MONICA

Secția de votare nr.120: ANDREICA AUREL; MÂRZAN ELENA

Secția de votare nr.121: BONDRIC ANDREEA; NEMEŞ ADRIANA DELIA

Secția de votare nr.122: CULDA FELICIA; OARA CARMEN LIVIA

*Cîmpeni

Secția de votare nr.123: ARIEŞAN AURELIA ANA; BALEA ANADA

Secția de votare nr.124: ONEŢ IOAN; MIHON MARINELA

Secția de votare nr.125: ROBA DANA MARIA; CONCHEŞ MARIANA

Secția de votare nr.126: ANCA MIRELA MARIANA; CORCHEŞ IOAN

Secția de votare nr.127: AVRAM DORICA; BUZGAR IRINA NICOLETA

Secția de votare nr.128: NICULA CĂLIN; ONEŢ CLAUDIA DANIELA

Secția de votare nr.129: KOVACS ELENA; NICULA ILEANA DANIELA

Secția de votare nr.130: IGNA CORNEL; CHIRA VIORICA

Secția de votare nr.131: MIHON CONSTANTIN; BRICIU DANEILA MONICA

*Cugir

Secția de votare nr.132: BĂLUŢIU OTILIA; CETEAN EMILIA

Secția de votare nr.133: BUNEA ADRIAN CORNE;L POPA IOAN MARIUS

Secția de votare nr.134: POPA MARIA CRISTINA; BURDEA LAURENŢIU OCTAVIAN

Secția de votare nr.135: CODRIN RAMONA CODRUŢA; BUCEAG ANA

Secția de votare nr.136: POP CARMEN GABRIELA; PĂDUREAN SORINA

Secția de votare nr.137: RĂDIŢOIU FLAVIU LUCIAN; FRĂŢILĂ ADRIAN ŞREFAN

Secția de votare nr.138: ŞTIRB NEDELC MARIANA; PAŞTIU ANDREI ALIN

Secția de votare nr.139: TEBAN ANDREEA MARIANA; ROMAN CRITINEL CONSTANTIN

Secția de votare nr.140: ŢÎR ELENA ŢIGĂNILĂ; DIANE ELISABETA

Secția de votare nr.141: GĂLDĂU HORAŢIU IOAN; PANAIT MARINA AURORA

Secția de votare nr.142: ARION FLORIN; STERCA NADIA MARIA

Secția de votare nr.143: BOCŞA AURICA SILVIA; DEATCU DANIELA CARMEN

Secția de votare nr.144: CĂRPINIŞAN ALINA ELENA; MURG LUCIANA GEORGETA

Secția de votare nr.145: CĂRPINIŞAN MARIA CARMEN; PAŞTIU IOANA

Secția de votare nr.146: PAŞCA BIANCA ROXANA; STERCA DELIA ELENA

Secția de votare nr.147: TOADER ADA LARISA; PANAIT MIRCEA MIHAI

Secția de votare nr.148: VLAD DANIELA MARIA; BURBEA GABRIELA

Secția de votare nr.149: SULIMNCEAN CARMEN LIVIA; NEDEL DANIELA

Secția de votare nr.150: PAŞTIU ANDREI; BONŢA CRISTINA MARIA

Secția de votare nr.151: PAŞTIU LOREDANA SIMONA; OPRA VALERIA

Secția de votare nr.152: HOLDOLA LILIANA DORINA; MOŞNEAG VIRGIL

Secția de votare nr.153: LONGODOR LARISA MIRELA; STANCIU CĂTĂLINA LAURA

*Ocna Mureș

Secția de votare nr.154: NICOARĂ FLORIN OVIDIU; TOMUŞ SILVIANA

Secția de votare nr.155: PAL ALICE ARABELA; MARIAN ILEANA CLAUDIA

Secția de votare nr.156: BOCICĂ ANDREEA MARCELA; DEMIAN MARIUS

Secția de votare nr.157: BOTEZAN IOAN; OPREA MARTHA

Secția de votare nr.158: PANDOR SIMION NICUŞOR; CRUCIU CAMELIA NELICA

Secția de votare nr.159: POPA GHEORGHE; OPREA IOAN FLORIN

Secția de votare nr.160: VIGH ALEXANDRU – AUREL; ŞERBU IOAN

Secția de votare nr.161: OLTEAN ANA; GUŢ MARIA ANA

Secția de votare nr.162: DIMULEASA FIRICĂ MARIAN; UNGUREANU TIBERIU CORIOLAN

Secția de votare nr.163: SAS ANGELICA; STOIA ALINA LUCIA

Secția de votare nr.164: PETRUŢIU LIVIU; ADORJAN EUGENIA

*Teiuș

Secția de votare nr.165: AVRAM DIANA MIHAELA; TRIF CARMEN MARIANA

Secția de votare nr.166: HARITON PAUL LUCIAN; TAMAŞ CRIŞAN DANIELA

Secția de votare nr.167: VASS FRANCISC; CIORTEA DANIELA

Secția de votare nr.168: BARA MARIA; POPA LAURA

Secția de votare nr.169: AVRAM MARIA; GOREA IULIANA

Secția de votare nr.170: FAUR CRINA VIOLETA; LAZĂR SABINA

Secția de votare nr.171: MARIN ADRIANA ŞTEFANIA; TRIF ALEXANDRU

*Zlatna

Secția de votare nr.172: MOGUŢ NICOLAE GHEORGHE; FAZAKAŞ VIORICA

Secția de votare nr.173: ROŞCA MARIA ALEXANDRA; GIOSANU CARMENCITA CONSTANŢA

Secția de votare nr.174: ISPAS DAVID NICOLAE IULIAN; SICOE OLIMPIA

Secția de votare nr.175: CRAINIC EUGENIA; PĂŞCULEŢ DANIELA

Secția de votare nr.176: TODORESCU AUREL; CRISTEA CORINA CARMEN

Secția de votare nr.177: DAN ANGELA NICOLETA; CĂRĂBEŢ TEODORA

Secția de votare nr.178: LAZĂR ILMEN MELANIA; BECA ILEANA

Secția de votare nr.179: POPA VIORICA; ARON MARIANA

Secția de votare nr.180: BERNICA VIOLETA; MOGUŢ MARIA ALEXANDRA

Secția de votare nr.181: TOMUŞ SABINA; NISTOR ELENA DANIELA

Secția de votare nr.182: IONICEANU CARMEN MIOARA; BALEA PĂUNA MARIANA

*Albac

Secția de votare nr.183: SCROB LIDIA; OARGĂ ANA ILEANA

Secția de votare nr.184: TOMUŞ MARCEL ANDREI; TRIF MARIUS JAN

Secția de votare nr.185: SCROB EUGENIA; PAŞCA CLAUDIA MARIANA

Secția de votare nr.186: TODEA CRISTINA MARIA; PETRUSE MARIUS GABRIEL

Secția de votare nr.187: MORAR ELENA; JOLDEŞ VASILE

*Almaşu Mare

Secția de votare nr.188: BECA IULIU; HANCHEŞ ELENA

Secția de votare nr.189: MORARU MARIANA CRISTINA ROF MARIUS NICOLAE

Secția de votare nr.190: DEMIAN PETRONELA NICULINA; PUŞCĂU ELENA VASILE

Secția de votare nr.191: SUCIU SABIN; PETRUŞ IOAN

Secția de votare nr.192: BELDEAN MARIA; BECA ALIN FLORIN

*Arieșeni

Secția de votare nr.193: VLĂZAN ANCUŢA LILIANA; CĂLETEAN LAURENŢIU MARIUS

Secția de votare nr.194: BÎLC MARINELA; DANCIU NICOLAE

Secția de votare nr.195: BELEIU GENICA; KURCZVEIL MIHAELA IOANA

Secția de votare nr.196: GLIGOR ALEXADRA CRISTINA; LAZEA GHEORGHE

*Avram Iancu

Secția de votare nr.197: CHIRA LILIANA ANAMARIA; GLIGOR ELVIRA

Secția de votare nr.198: BUMB MIHAELA ANDREEA; GLIGOR MARIANA

*Berghin

Secția de votare nr.199: BÎRDEA EUGENIA; CIOANCĂ ŞTEFAN

Secția de votare nr.200: TODOR MARIA MARIANA; COMAN TEODORA ADRIANA

Secția de votare nr.201: HAŞEGAN MARIA; GHENESCU DANIELA

Secția de votare nr.202: BOJAN ALIN HĂBEAN; MARIA ALEXANDRA

*Bistra

Secția de votare nr.203: GÂTA VICENŢIU; LAZĂR MARIA

Secția de votare nr.204: BÎRLA IOANA MIHAELA; IHUŢ OLIMPIA

Secția de votare nr.205: GLIGOR LUCIAN; RÎŞTEIU ALINA MARIA

Secția de votare nr.206: BOCŞA NICULINA ILEANA; MACARIE REMUS

Secția de votare nr.207: GOIA MIRELA; GOIA MARIANA

*Blandiana

Secția de votare nr.208: SUCIU REVENTE CRINEL; MATEI SORINA NICULINA

Secția de votare nr.209: MIHALCEA OCTAVIAN; ISPAS DANIELA ANA

Secția de votare nr.210: STEAU NICOLAE FLORIN; BÂRDEA IOSIF

*Bucerdea Grînoasă

Secția de votare nr.211: VĂLESĂSAN OTILIA; MATEI MARIANA ANA

Secția de votare nr.212: BĂLĂU DOREL CRISTIAN; MARCU BOBI

*Bucium

Secția de votare nr.213: DAVID CARMEN NADIA; MAGDA MARIA

Secția de votare nr.214: MORAR SABINA LIVIA; JURCĂ MARINELA

Secția de votare nr.215: ŞIŞU LILIANA; MACAVEIU ELENA

Secția de votare nr.216: MICLEA SONIA; BOC VIORICA CORNELIA

*Cenade

Secția de votare nr.217: MARA DANIELA MARIA; ŞOROŞTIEAN IOAN

*Cergău

Secția de votare nr.218: VLAD NICOLAE; AVRAM ELENA

Secția de votare nr.219: MUNTEAN MARIA; MUNTEAN NICOLETA RODICA

Secția de votare nr.220: BOANTĂ ANA; PINCA ELENA

*Ceru Băcăinţi

Secția de votare nr.221: NOJA MARIUS SORIN; SAVA VIORICA VIŞINICA

*Cetatea de Baltă

Secția de votare nr.222: HERMAN VIORICA; CUCUI IRINA ALINA

Secția de votare nr.223: CUCUI MARIA; CSIKI SIMONA

Secția de votare nr.224: OLARIU IOAN; SPINEAN MARIA

Secția de votare nr.225: SOCACI RODICA; STOICA MARINELA

Secția de votare nr.226: MIHAI MARIA; PINTEA ADRIANA MĂRIOARA

*Ciugud

Secția de votare nr.227: SOLOMON MARIA; DAVID DANIEL NECHIFOR

Secția de votare nr.228: BUCEA MARIA; GLIGOR DELIA

Secția de votare nr.229: KAST IOAN ANDREI; OPREAN MAGDALENA

Secția de votare nr.230: TOTOIAN MONICA IULIA; ANDREA AURORA VIORICA

Secția de votare nr.231: VINŢ MIHAELA MARIANA; SABO DORINA

Secția de votare nr.232: BUCUR IOAN; DRĂGAN DANIELA

*Ciuruleasa

Secția de votare nr.233: BOTA CLAUDIU MARCEL; COSMA NICOLETA GABRIELA

Secția de votare nr.234: OLTEAN VIORICA; COZA ELENA CECILIA

*Cîlnic

Secția de votare nr.235: ROŞCA MĂRIOARA SANDA; BENA GABRIELA

Secția de votare nr.236: MUREŞAN ELENA; MIHU SALOMIA

*Crăciunelu de Jos

Secția de votare nr.237: MIHU IONEL; GAȘPAR IBOICA

Secția de votare nr.238: MOŞNEAG LAVINIA; CORLACIU AURELIA MONICA

*Cricău

Secția de votare nr.239: LAZĂR ELISABETA LIVIA; RUSAN CORNELIA MIOARA

Secția de votare nr.240: TODEASĂ LAVINIA MARIA; BOCA RODICA IULIANA

Secția de votare nr.241: BLAGU IONELA; MĂDĂRAŞ CORNELIA CARMEN

*Cut

Secția de votare nr.242: MOGA EMIL; DRAGOŞ NISTOR RAFILA

*Daia Română

Secția de votare nr.243: BUMBU MARIA; BICA GHEORGHE

Secția de votare nr.244: DREGHICIU IOAN; GROZA MARIA

*Doștat

Secția de votare nr.245: PĂUCEAN MARIA IOANA; POPA ANA

Secția de votare nr.246: HUDREA MARIA; TECĂU DORICA

*Fărău

Secția de votare nr.247: METEA CIPRIAN IOAN GELU; SOVRIG NICOLETA MARIA

Secția de votare nr.248: KOMIVEŞ ROZALIA TEREZA; FILIMON MIOARA CORINA

Secția de votare nr.249: DUDA MARIANA DANIELA; ŞUŞU GABRIELA CRISTINA

Secția de votare nr.250: RADU ADELA; FRĂŢILĂ DIANA RAFILA

Secția de votare nr.251: INDREI MARIA; OLTEAN ALINA PAULA

*Galda de Jos

Secția de votare nr.252: SIBIŞAN EMIL IOAN; COMŞA ANA LILIANA

Secția de votare nr.253: CÎMPEAN MARIA NICOLETA; POPA RĂZVAN

Secția de votare nr.254: KADAR ILDICO; BÎRLUŢ CRISTIAN TEODOR

Secția de votare nr.255: GIORGIU FLOARE; NICULA AURELIA ANA

Secția de votare nr.256: IONESCU DOMNINCA; BÎRLUŢ ELENA

Secția de votare nr.257: BORZA DELIA POPA; MIHAELA ELENA

Secția de votare nr.258: VOICA ANGELA ELENA; UDREA MARINA VALERIA

*Gîrbova

Secția de votare nr.259: CÎLNICEAN TEREZA GABRIELA; JURJ VALENTINA

Secția de votare nr.260: NEDELA ANA; RADU VICTORIA

Secția de votare nr.261: MARTIN ANA; ZORFIE IULIANA

*Gîrda de Sus

Secția de votare nr.262: HAIDUC MIRELA; PAŞCA EMILIA

Secția de votare nr.263: MATEI DACIANA; TENZI VIG VIRGIL ANDREI

Secția de votare nr.264: GLIGOR VALENTIN TIBERIU; RĂDAC GHEORGHE

*Hopârta

Secția de votare nr.265: ANDONIE SANDA GABRIELA; DOCEA RODICA

Secția de votare nr.266: TOCHEŞ IOANA; HANU SONIA

Secția de votare nr.267: OANCEA NICOLETA; OARA LAVINIU FLORENTIN ŞTEFAN

Secția de votare nr.268: BEIAN ADINA; SZOLGA CILLA

Secția de votare nr.269: GROZAV CRISTINA MARIA; CIOBAN ADRIANA

*Horea

Secția de votare nr.270: TRIF ALINA; MATEŞ GHEORGHE

Secția de votare nr.271: MATEŞ FLORIN; CIPRIAN NICOLA SONIA

Secția de votare nr.272: COSTEA IONELA; TODEA NICOLAE GEORGE

Secția de votare nr.273: NEAG VIOREL; NICOLA LENUŢA

Secția de votare nr.274: COSTEA VIORICA; OLELEI ANUŢA

Secția de votare nr.275: COSTEA GHEORGHE; MATEŞ MARIN

*Ighiu

Secția de votare nr.276: BOLEA IONELA MARIA; CONSTANTIN EMILIAN

Secția de votare nr.277: CONSTANTIN ANA VIRGINIA; PETRUŢA ANGELA

Secția de votare nr.278: FENIŞER ILEANA; MICLEA MONICA MIHAELA

Secția de votare nr.279: ANCA SIMONA BRÎNDUŞA; RUSU ANA

Secția de votare nr.280: CHIRILĂ AURORA GIANINA; BOLEA CARMEN

Secția de votare nr.281: DOBOŞ EMILIA CLAUDIA; MICLEA ELENA MARIA

*Întregalde

Secția de votare nr.282: FLOREA ADINA CRISTINA; AVRAM DANIELA NICOLETA

Secția de votare nr.283: CRIŞAN LUCREŢIA; MOGA VICTORIA

Secția de votare nr.284: FLOREA MARINELA; MORAR MARIUS

Secția de votare nr.285: SUIBEA EMILIA; ILIE ILEANA NICOLETA

*Jidvei

Secția de votare nr.286: JIGMOND GEORGETA MARIA; JIDVEAN MARIA

Secția de votare nr.287: FĂGEŢAN MARIOARA; BARB REKA HAJNALKA

Secția de votare nr.288: SAVU PAUL POPA; ELIBETA CRISTINA

Secția de votare nr.289: ROZNOV ELENA; FODOR IOAN

Secția de votare nr.290: ROŞU MARIA; HORHAT IRINA

*Livezile

Secția de votare nr.291: POPA EMILIA; HAN HORAŢIU NICOLAE

Secția de votare nr.292: GLIGOR MARIA; ONIGA MARIA

Secția de votare nr.293: CRAINIC AURORA; MAN SUSANA

Secția de votare nr.294: REOEDE VALENTINA; MAN RODICA

*Lopadea Nouă

Secția de votare nr.295: GHERMAN LEON NICOLAE; BUDAI HAYNAL

Secția de votare nr.296: GHEŢIE OVIDIU IULIU ANTON; MAIER MARIA IULIANA

Secția de votare nr.297: KULCSAR MARIA AMALIA; AVRAM ADRIANA

Secția de votare nr.298: GHERMAN MIHAI; SYABO MAGDALENA

Secția de votare nr.299: TOMA ANA; SZABO IMOLA

Secția de votare nr.300: CETEAN NICOLETA; SARKOZI ERICA IBOYA

*Lunca Mureşului

Secția de votare nr.301: COCIȘ VICTORIA; VAIDA GEBRIEL COSMIN

Secția de votare nr.302: EGYED VINCZE; VASIU MARIA

Secția de votare nr.303: KONYA ELENA; TOROK IREN

*Lupșa

Secția de votare nr.304: INOCAN IOANA AURELIA; GOIA LENUŢA CLAUDIA

Secția de votare nr.305: NICOARĂ COSMIN VASILE; BOCŞA CORINA SÎNZIANA

Secția de votare nr.306: ANDREIU ANCA ELENA; VASIU VALENTINA ANCUŢA

Secția de votare nr.307: ŢÂRĂU ANGELA; PETROVAN ELENA ANAMARIA

*Meteș

Secția de votare nr.308: MAN ELENA; ŞAZEA RISTINA ADINA

Secția de votare nr.309: SIMION ELENA; HĂRĂGUŞ CAMELIA AMALIA

Secția de votare nr.310: ŞTEF VIORICA LILIANA; AMPOIŢAN ADRIANA IOANA

Secția de votare nr.311: LUPŞA EUGENIA; OANCEA GEORGETA ADRIANA

Secția de votare nr.312: MARIŞ MIRABELA; VASILE NICOLETA PETRONELA

Secția de votare nr.313: GIURA ANCA LIVIA; GLIGOR NICOLETA SILVIA

*Mihalț

Secția de votare nr.314: SALCĂU MARIANA; BUCUR ANDREEA NICULINA

Secția de votare nr.315: CÎRNAŢ DANA DOINA; MUNTEAN GEORGE MARIAN

Secția de votare nr.316: LAZĂR ROZALIA MIHAELA; TĂTĂHUIA DANIELA FLOARE

Secția de votare nr.317: HAŢEGAN CLAUDIA VALERICA; MEDRIŞ MARIA GEORGETA

*Mirăslău

Secția de votare nr.318: METEA ADRIANA MARIA; SAVU VICTORIA

Secția de votare nr.319: CRIŞAN ANA; MĂTĂRÎNGĂ VICTORIA

Secția de votare nr.320: HORVATH PARASCHIVA; HORVATH LEONTINA DORINA

Secția de votare nr.321: SZABO CSILLA ERZSEBET; ŞOŞA IRINA

Secția de votare nr.322: SZAKASC MELINDA IULIA; TOMA MARIA

*Mogoș

Secția de votare nr.323: AVRAM HOREA; ANCA IRINA MARIA

Secția de votare nr.324: BRUMBEA DORIN; MICLEA RADU

Secția de votare nr.325: NEGRU GEORGETA VIORICA; SIMIOANĂ MIHAELA ADINA

*Noșlac

Secția de votare nr.326: PUŞCAŞ EUGENIA; DRĂGAN MIRELA

Secția de votare nr.327: MARC DELIA SIMONA; DÂRJAN LUMINIŢA

Secția de votare nr.328: RUSU MIHAELA; GHERMAN MARIA

*Ocoliș

Secția de votare nr.329: JUCAN ADELA ALEXANDRA; PAŞCA MIHAELA

Secția de votare nr.330: CURŞĂU LENUŢA; HARDA ALEXANDRU

Secția de votare nr.331: PUIU VALERIA VLAD IULIANA SABINA

Secția de votare nr.332: TURC VASILE; MICU MARIA

*Ohaba

Secția de votare nr.333: GÂTA ADELA CORINA; ISPAS OANA ELENA

Secția de votare nr.334: TIUTIU MARIA; ISPAS VALERIU MARIUS

Secția de votare nr.335: ŞTEF LILIANA ELISABETA; ISPAS CIPRIAN VIOREL

*Pianu

Secția de votare nr.336: BARBU GEORGE; NETREPEIU EUGENIA

Secția de votare nr.337: CÂRNAŢ ANUŢA; COMAN VLADIMIR

Secția de votare nr.338: BUNEA LUCREŢIA; STĂNUŞ ILIE ILIŞOR

Secția de votare nr.339: GHIBU MARIA; CRITEA MARIA DANIELA

Secția de votare nr.340: CĂLEAN IOANA; TRIF NICOLAE

*Poiana Vadului

Secția de votare nr.341: BRICIU MARIA; LAZĂR LAURA

*Ponor

Secția de votare nr.342: GROZA MIHAI IRINEL; FELEA MARIA SPERANŢA

Secția de votare nr.343: ROŞCA CRISTINA MARIA; POPA SILVIA

*Poșaga

Secția de votare nr.344: BOCŞA IOANA ELENA; CORŢ MARIANA

Secția de votare nr.345: TUTUIAN GHEORGHE; DORA DAN

Secția de votare nr.346: TOADER ANAMARIA; MELINTE LEONTINA

Secția de votare nr.347: BULGĂRE FLORENTINA; CUCEA NICOLAE

Secția de votare nr.348: VESA ILINA; ŞTEZAR MARIA

*Rădeşti

Secția de votare nr.349: BORȘAN ZAMFIRA ORNELIA; BALASZ ANA

Secția de votare nr.350: BARABAȘ VICTORIA CAMELIA; POPA DORINA

Secția de votare nr.351: BARB VIOLETA; SASU NECHIFOR MARIUS

*Rimetea

Secția de votare nr.352: SELEGEAN IRMA MARIA; KIRALY ILEANA ADELA

Secția de votare nr.353: BOTAR CLARA; LENCHE KORONDI MOISE

*Rîmeţ

Secția de votare nr.354: BRADEA TIBERIU; GLIGOR CONSTANTIN BOGDAN

Secția de votare nr.355: DREGHICIU IOANA DOINA; DUMITRA MARIA

Secția de votare nr.356: BOC CRISTINA; GLIGOR DANIELA

Secția de votare nr.357: MAN ARGHIR; BOC MARIA

*Roșia Montană

Secția de votare nr.358: CIOARA DANIELA SABINA; BOIA AMBROZIE LOUCIAN

Secția de votare nr.359: KOVACS ARCADIU; BALEA ANA ADELINA

Secția de votare nr.360: TOMUŞ ELENA; VASIU LIUCIAN GABI

Secția de votare nr.361: DAVID ANA ROXANA; TOMA DANIELA

Secția de votare nr.362: CAPROŞ GABRIELA ADELA; MORAR ALINA FLORINA

*Roșia de Secaș

Secția de votare nr.363: BUNEA OVIDIU; MUNTEAN AURICA CĂTĂLINA

Secția de votare nr.364: BUŢIU DANIELA CRINA NICOLETA; MUNTEAN VALER

Secția de votare nr.365: GOIA MARIA; NATEA MIHAELA LUMINIŢA

*Sălciua

Secția de votare nr.366: TODEA ELENA; VLAS MARIA

Secția de votare nr.367: NEGREA CĂTANĂ ELENA; IOANICIU MARIA ADRIANA

*Săliștea

Secția de votare nr.368: IOVĂNESCU EUGEN; MIHAI DAT ANA

Secția de votare nr.369: MANIU ADRIANA; MATEI IOANA SILVIA

Secția de votare nr.370: SUCIU CRISTIAN TIBERIU; ILIE ANCUŢA FLORINA

Secția de votare nr.371: DĂNILĂ ALEXANDRINA; OANA MARINELA

*Săsciori

Secția de votare nr.372: PETRIŞOR DELIA; FULEA CLAUDIU

Secția de votare nr.373: HIENTZ MARIA; MIHU VASILE

Secția de votare nr.374: POPA ELENA GABRIELA; CÎRMACIU ELENA IONELA

Secția de votare nr.375: MAER CAMELIA ELENA; CĂTA GHEORGHE

Secția de votare nr.376: ŢÎRLEA ANA CREŢU MARIA

Secția de votare nr.377: SIMIOANĂ ELENA; CREŢU VASILE

*Scărișoara

Secția de votare nr.378: PAŞCA NICOLETA; PAŞCA ADRIAN

Secția de votare nr.379: TĂRTĂREAN SOFIA; FLOREA LENUŢA

Secția de votare nr.380: DANCIU VIORICA; BARA MIHAELA TITIANA

Secția de votare nr.381 PETRUSE MARIANA LENUŢA; LAZEA MARINELA RODICA

Secția de votare nr.382: PLEŞA MARINELA; JURJ ANA IRINA

Secția de votare nr.383: PETRUSE MARIANA; IVASCON BARAT ALINA ELENA

Secția de votare nr.384: PAŞCA EUGENIA; MÎNDRU MIHAELA DOINIŢA

*Sîncel

Secția de votare nr.385: BĂRBAT SILVIA; DOCOLIN IOANA SUSANA

Secția de votare nr.386: CUCUI MIHAI VIOREL; PLEŞA ANA

Secția de votare nr.387: FRĂŢILĂ ANA RODICA; BRAD IULIA MARIA

*Sîntimbru

Secția de votare nr.388: GLIGOR IOANA VOICHIŢA; GIOSAN FLAVIA MARIA

Secția de votare nr.389: BREAZ MIHAI; BĂRBUŢ ELENA

Secția de votare nr.390: GEANĂ DELIA CORNELIA; MAGHIARU ZORIŢA

Secția de votare nr.391: FLOREA LIANA CLAUDIA; MUŞUŢAN NICOLETA MARIA

*Sohodol

Secția de votare nr.392: STAN MINODORA; TOADER DIANA LARISA

Secția de votare nr.393: NARIŢA MARIA CAMELIA; BOBAR DELIANA ELENA

Secția de votare nr.394: JOLDEŞ AUREL; BOBAR GABRIELA MARIA

Secția de votare nr.395: BENDEA EUGENIA; BOBAR GABRIELA ELENA

*Stremţ

Secția de votare nr.396: BELDEAN ANA MIRELA; COLEV IONELA MARIA

Secția de votare nr.397: LAZĂR NICOLAE; BÎRGOZ VIOLETA NADIA

Secția de votare nr.398: SĂSĂREAN IOANA LAURA; ALDEA SMARANDA VICTORIA

*Șibot

Secția de votare nr.399: TIMIŞ LOREDANA RODICA MIHALCEA GHEORGHE TRAIAN

Secția de votare nr.400: MICA IOAN MARIN; MIHĂILĂ SIMONA LUMINIŢA

Secția de votare nr.401: NUŢA GEORGIANA RALUCA; VLAD GHEORGHIŢA

Secția de votare nr.402: MATEI DANIEL NICOLAE; GEORGESCU LUCIA

*Șona

Secția de votare nr.403: DIAC ALIN; COSTEA CRISTINA

Secția de votare nr.404: BUDA OLIMPIA VIORICA; CÎMPEAN MARIANA

Secția de votare nr.405: CĂPÎLNEAN FIRUŢA; CIUGUDEAN GHEORGHE

Secția de votare nr.406: MATEI FLAVIUS; SUCIU MIRELA GEORGETA

Secția de votare nr.407: BIOANCĂŞ MARIA CRISTINA; DECUSARĂ RADU MIRCEA

*Șpring

Secția de votare nr.408: PRECUP MARIUS GHEORGHE; ANGHEL GABRIELA IULIA

Secția de votare nr.409: TAMAŞ FELICIA; ANGHEL ILEANA

Secția de votare nr.410: CIUCA MARGARETA; CRISTIAN ANA

Secția de votare nr.411: CĂLIN SIMONA ALENADRA; AVRAM IOAN

*Şugag

Secția de votare nr.412: DĂNILĂ IONELA ELENA; GAVRA OLGA MARIA

Secția de votare nr.413: RUSNEAC ALIN LUCIAN; GAVRA DĂNILĂ CARMEN ELENA

Secția de votare nr.414: PURCAR MARIA; GROSU DORICA

*Unirea

Secția de votare nr.415: ILEA SANDA MARIA; NICOARĂ RODICA

Secția de votare nr.416: MOLDOVAN MIHAIL ALEXANDRU; CIULEA HAŞNA GABRIELLA

Secția de votare nr.417: GHERASIM MINERVA DOINA; CÎRCIU ALEXANDRU MARIA

Secția de votare nr.418: TODEA IOANA MARIA; ONEŢ DUMITRU

Secția de votare nr.419: POPA IULIANA; STOICA ŞTEFAN

Secția de votare nr.420: CACOVEAN CONSTANTINESCU DORINA BIANCA

DANIELA; CACOVEAN ANCA

Secția de votare nr.421: ŞTEFAN ANA; TĂTAR ALINA ELENA

Secția de votare nr.422: CĂLIN ANA; KISS STELA ILEANA

*Vadu Moţilor

Secția de votare nr.423: CORCHEŞ LETIŢIA; BRICIU MILANIA

*Valea Lungă

Secția de votare nr.424: ARSENE MARIA; FLEPS VIORICA

Secția de votare nr.425: BĂCILĂ VILINA; COMANICI ANA

Secția de votare nr.426: BOGIN IOANA CLAUDIA; MĂRGINEAN CAMELIA

Secția de votare nr.427: BOCŞA TOMINA CARMEN; HAŞA ANCA DANIELA

Secția de votare nr.428: BORZA EUGEN; VELICIA DORIN

Secția de votare nr.429: GABRA DORINA MARINELA; DEZSI MIHAELA MARIA

*Vidra

Secția de votare nr.430: POGAN GHEORGHE; DRĂGOIU COSMINA CORNELIA

Secția de votare nr.431: TRIF AVRAM MARINEL; BURZ VALENTINA

Secția de votare nr.432: RESIGA GEORGETA ELEN;A DAVID ELENA

*Vințu de Jos

Secția de votare nr.433: UNGUREANU LILIANA MONICA; GROZA VALENTIN NICOLAE

Secția de votare nr.434: NEAGU EUGENIA ANA; LEDRER FRANCISC CRISTIAN

Secția de votare nr.435: MOLDOVAN DORELA ADELA; ALBU VIORICA

Secția de votare nr.436: SAS ADRIANA MARIA; MUSZKA IOAN

Secția de votare nr.437: RUSAN GEORGETA; SENCHEA IZABELA ANA

Secția de votare nr.438: CIORNEI SIMONA MARIA; ALBU COSMINA CRISTINA

Secția de votare nr.439: DANCIU DORIN; COŞCODAN DELIA CODRUŢA

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.